Ohrievač vody LX ACDC/M+KW 200

Na otázku
Kód: LXACDCMKW200
€997
Kategória: Závesné ohrievače vody
Hmotnosť: 88 kg
Elektrický prúd pre ohrev: AC+DC
Objem [l]: 195
Výška x priemer [mm]: 1287 x 584
Príkon AC špirály [kW]: 2
Teplostenná plocha výmenníka [m2]: 1
Menovitý tepelný výkon výmenníka pri teplote ohrievanej vody 80 °C a prietoku 720 l/h [kW]: 24
Vytáčací profil: XL
1 kWp: A+
1,5 kWp: A++
2 kWp: A+++

Hybridné závesné zásobníky LOGITEX* modelového radu M + KW s objemom 200L, sú špeciálne určené pre pripojenie k plynovým alebo elektrickým kotlom (inštalujú sa na stenu) Okrem elektrickej špirály pre priame pripojenie jednosmerného prúdu (DC) z fotovoltaických panelov (výkonu A = 1,15kWp alebo B = 1,7kWp alebo C = 2,3kWp), a druhej elektrickej špirály ktorá sa môže pripojiť do elektrickej siete (AC) domu, majú  aj tretiu  špirálu – vnútorný trubkový výmenník s výmenníkovou plochou 1m2 ktorý sa nachádza vo vrchnej časti zásobníka vody a zohrieva len vrchných 100L vody. Spodných 100L vody zohrievajú fotovoltaické panely s priamym pripojením na DC špirálu. Po teplotnom vyrovnaní, DC špirála zohrieva celých 200L vody až do max. teploty 75°C. K zásobníkom vody LOGITEX* je doporučené použiť výstupný zmiešavač studenej a teplej vody.

Záruka na výrobky, ktoré vyžadujú pripojenie k elektrickému zdroju platí dvadsaťštyri mesiacov len v prípade, že pripojenie bude prevedené oprávnenou fyzickou alebo právnickou osobou ktorá je držiteľom certifikátu výrobcu alebo je poverená výrobcom k inštalácii, sprevádzkovaniu výrobkov a ich servisu.

Súčasťou výrobku je zľavová poukážka v hodnote 50 EUR, ktorou si môže kupujúci uplatniť jednorazovú zľavu z ceny inštalácie u niektorej z certifikovaných inštalačných firiem. Zoznam certifikovaných inštalačných firiem je zverejnený na internetovej adrese https://www.logitex.sk/kontakt/montazne-firmy .

Návod na obsluhu a inštaláciu (PDF)

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie