Ohrievač vody LX ACDC/M+K 200

Skladom
Kód: LXACDCMK200
€989
Kategória: Závesné ohrievače vody
Hmotnosť: 88 kg
Elektrický prúd pre ohrev: AC+DC
Objem [l]: 195
Výška x priemer [mm]: 1287 x 584
Príkon AC špirály [kW]: 2
Teplostenná plocha výmenníka [m2]: 1
Menovitý tepelný výkon výmenníka pri teplote ohrievanej vody 80 °C a prietoku 720 l/h [kW]: 24
Vytáčací profil: XL
1 kWp: A+
1,5 kWp: A++
2 kWp: A+++

Hybridné závesné zásobníky LOGITEX* (inštalujú sa na stenu), majú okrem elektrickej špirály pre priame pripojenie jednosmerného prúdu (DC) z fotovoltaických panelov (výkonu A = 1,15kWp alebo B = 1,7kWp alebo C = 2,3kWp), a druhej elektrickej špirály ktorá sa môže pripojiť do elektrickej siete (AC) domu aj tretiu špirálu – vnútorný trubkový výmenník s výmenníkovou plochou 1m2 ktorý sa nachádza v spodnej časti zásobníka vody. K trubkovému výmenníku sa pripája zdroj tepla ako napr. kotle na pevné palivo, plyn, elektrinu, krby, pece a pod. K zásobníkom vody LOGITEX* je doporučené použiť výstupný zmiešavač studenej a teplej vody.

Záruka na výrobky, ktoré vyžadujú pripojenie k elektrickému zdroju platí dvadsaťštyri mesiacov len v prípade, že pripojenie bude prevedené oprávnenou fyzickou alebo právnickou osobou ktorá je držiteľom certifikátu výrobcu alebo je poverená výrobcom k inštalácii, sprevádzkovaniu výrobkov a ich servisu.

Súčasťou výrobku je zľavová poukážka v hodnote 50 EUR, ktorou si môže kupujúci uplatniť jednorazovú zľavu z ceny inštalácie u niektorej z certifikovaných inštalačných firiem. Zoznam certifikovaných inštalačných firiem je zverejnený na internetovej adrese https://www.logitex.sk/kontakt/montazne-firmy .

Návod na obsluhu a inštaláciu (PDF)

Späť do obchodu