Ohrievač vody LX ACDC/M 200

Na otázku
Kód: LXACDCM200
Značka: DZD/LOGITEX
€942
Kategória: Závesné ohrievače vody
Hmotnosť: 88 kg
Elektrický prúd pre ohrev: AC+DC
Objem [l]: 195
Výška x priemer [mm]: 1287 x 584
Príkon AC špirály [kW]: 2

Hybridné závesné zásobníky LOGITEX* (inštalujú sa na stenu) modelového radu M, majú dva zdroje tepla - dve elektrické špirály. Prvá elektrická špirála je pre priame pripojenie jednosmerného prúdu (DC) z fotovoltaických panelov (výkonu A = 1,15kWp alebo B = 1,7kWp alebo C = 2,3kWp). Druhá elektrická špirála sa pripája do elektrickej siete (AC) domu, používa sa v prípade nedostatku slnečného žiarenia. K zásobníkom vody LOGITEX* je doporučené použiť výstupný zmiešavač studenej a teplej vody vzhľadom na vysokú teplotu (75°C) ktorá sa dosiahne pomocou DC špirály.

Záruka na výrobky, ktoré vyžadujú pripojenie k elektrickému zdroju platí dvadsaťštyri mesiacov len v prípade, že pripojenie bude prevedené oprávnenou fyzickou alebo právnickou osobou ktorá je držiteľom certifikátu výrobcu alebo je poverená výrobcom k inštalácii, sprevádzkovaniu výrobkov a ich servisu.

Súčasťou výrobku je zľavová poukážka v hodnote 50 EUR, ktorou si môže kupujúci uplatniť jednorazovú zľavu z ceny inštalácie u niektorej z certifikovaných inštalačných firiem. Zoznam certifikovaných inštalačných firiem je zverejnený na internetovej adrese https://www.logitex.sk/kontakt/montazne-firmy .

Návod na obsluhu a inštaláciu (PDF)

Tovar je iba na objednávku s dodacou lehotou do 5 týždňov.

Späť do obchodu