Ohrievač vody LX ACDC/M 200

Na otázku
Kód: LXACDCM200
€911
Kategória: Závesné ohrievače vody
Hmotnosť: 88 kg
Elektrický prúd pre ohrev: AC+DC
Objem [l]: 195
Výška x priemer [mm]: 1287 x 584
Príkon AC špirály [kW]: 2

Hybridné závesné zásobníky LOGITEX* (inštalujú sa na stenu) modelového radu M, majú dva zdroje tepla - dve elektrické špirály. Prvá elektrická špirála je pre priame pripojenie jednosmerného prúdu (DC) z fotovoltaických panelov (výkonu A = 1,15kWp alebo B = 1,7kWp alebo C = 2,3kWp). Druhá elektrická špirála sa pripája do elektrickej siete (AC) domu, používa sa v prípade nedostatku slnečného žiarenia. K zásobníkom vody LOGITEX* je doporučené použiť výstupný zmiešavač studenej a teplej vody vzhľadom na vysokú teplotu (75°C) ktorá sa dosiahne pomocou DC špirály.

Záruka na výrobky, ktoré vyžadujú pripojenie k elektrickému zdroju platí dvadsaťštyri mesiacov len v prípade, že pripojenie bude prevedené oprávnenou fyzickou alebo právnickou osobou ktorá je držiteľom certifikátu výrobcu alebo je poverená výrobcom k inštalácii, sprevádzkovaniu výrobkov a ich servisu.

Súčasťou výrobku je zľavová poukážka v hodnote 50 EUR, ktorou si môže kupujúci uplatniť jednorazovú zľavu z ceny inštalácie u niektorej z certifikovaných inštalačných firiem. Zoznam certifikovaných inštalačných firiem je zverejnený na internetovej adrese https://www.logitex.sk/kontakt/montazne-firmy .

Návod na obsluhu a inštaláciu (PDF)

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie