Hybridná klimatizácia LOGITEX LX 50

Na otázku
Kód: 106020026
€1 496
Kategória: Hybridná klimatizácia a kúrenie
Záruka: 2 roky
Chladenie výstup: 1800 - 6000 W
Chladenie vstup: 140 - 2360 W
Kúrenie výstup: 1300 - 6700 W
Kúrenie vstup: 200 - 2410 W

Hybridná klimatizácia spracováva prioritne elektrickú energiu, ktorú vyrábajú nainštalované fotovoltaické panely (jednosmerný prúd) a až v momente, keď je nižší energetický výkon z panelov ako je potrebný príkon klimatizácie - a je stále potrebné chladiť alebo kúriť - tak klimatizácia začne odoberať len rozdiel (iba chýbajúcu energiu) zo siete.

Záruka na výrobky, ktoré vyžadujú pripojenie k elektrickému zdroju platí dvadsaťštyri mesiacov len v prípade, že pripojenie bude prevedené oprávnenou fyzickou alebo právnickou osobou ktorá je držiteľom certifikátu výrobcu alebo je poverená výrobcom k inštalácii, sprevádzkovaniu výrobkov a ich servisu.

Súčasťou výrobku je zľavová poukážka v hodnote 50 EUR, ktorou si môže kupujúci uplatniť jednorazovú zľavu z ceny inštalácie u niektorej z certifikovaných inštalačných firiem. Zoznam certifikovaných inštalačných firiem je zverejnený na internetovej adrese https://www.logitex.sk/kontakt/montazne-firmy .

Schéma zapojenia (PDF)

Návod na obsluhu a inštaláciu (PDF)

Reportáž

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie