Hybridná klimatizácia

klima-bigPrvá klimatizácia, ktorá chladí a kúri takmer zdarma

Naše hybridné klimatizácie LOGITEX*, vyrábajú teplo a chlad pre Váš dom, byt či kanceláriu, výrobnú halu, skleník a pod.. Hybridné klimatizácie sú priamo pripojené na elektrinu - jednosmerný prúd, ktorý vyrábajú fotovoltaické (FV) panely. Ak je málo svetla zo slnka, klimatizácia začne odoberať časť elektriny z elektrickej siete domu ale vždy len toľko aby doplnila elektrinu z FV panelov. V noci odoberá klimatizácia elektrinu z elektrickej siete domu. Zapínanie klimatizačnej jednotky je možné pomocou diaľkového ovládača alebo pomocou aplikácie v mobilnom telefóne a to cez Wi-Fi, kedy aplikácia zobrazuje aj aktuálnu vnútornú a vonkajšiu teplotu (tzv. SMART spotrebič).

Hlavné výhody klimatizácie

  • automatické priame využitie fotovoltaickej energie pre najefektívnejšie chladenie alebo kúrenie. Za slnečného dňa, chladí a kúri takmer zdarma
  • v klimatizácii je zabudovaný modul MPPT pre efektívne využitie elektrickej energie z FV panelov
  • spracováva prioritne energiu z FV panelov a až keď je nižší energetický zisk z panelov a je stále potrebné chladiť či kúriť, klimatizácia začne odoberať len rozdiel energie z elektrickej siete
  • v dobe keď klimatizácia nepracuje, energia z panelov sa môže ukladať do hybridných zásobníkov vody LOGITEX*
  • integrovaný wi-fi adaptér umožňuje ovládať klimatizáciu odkiaľkoľvek pomocou vášho smartfónu

Výrobok vyžaduje odbornú montáž osobou s príslušnou kvalifikáciou a oprávnením na pripájanie AC a DC elektrických zariadení.

Schéma zapojenia (PDF)

Návod na obsluhu a inštaláciu (PDF)

LOGITEX_aircon_ODU LOGITEX_aircon_IDU smartphone LOGITEX_aircon_parameters

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie