Jazykové verzie
 ♦♦♦  > 

Hybridná klimatizácia - NOVINKA

Hybridná klimatizácia LOGITEX

Predstavujeme našu novinku, ktorá prišla na trh v roku 2019. Je to naša hybridná klimatizácia, ktorá chladí a aj kúri a prednostne berie energiu z FV panelov. Pripája sa dvoma káblami do našej riadiacej jednotky LX DC BOX a káblom do AC siete. Pomocou aplikácie v mobilnom telefóne si klimatizáciu môžete zapnúť. Akonáhle zapnete klimatizáciu, automaticky sa odpojí od panelov zásobník vody. Po vypnutí klimatizácie sa všetko vráti späť a zohrieva sa voda. Týmto sme doplnili náš systém aj o výrobu chladu a tým pádom dokážeme využiť energiu z panelov skoro na 100%.  Klimatizáciu dlhodobo testujeme, len pre info. v mesiacoch júl a august sme denne od 8.00 do 17.00 hod. chladili našu predvádzaciu miestnosť, pri spotrebe len 3,8kWh elektriny zo siete za dva mesiace!  Klimatizácia má max. príkon 1,5kW ale výkon chladenia 3,7kW a kúrenia 4,5kW/hodina.

Cena klimatizácie Logitex: 990,- eur s DPH. V cene je WIFI, MPPT, modul LX. V cene nie sú prepojovacie trubice medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou.

Reportáž z  relácie Svet technológii televízie TA3 si môžte pozrieť tu.

Klimatizácia LOGITEX pracuje aj bez pripojenia na FV panely. Po pripojení na FV panely sa automaticky mení priorita vstupov a prednostne je využitá energia z panelov.

 

 


 

 

        Odber elektriny zo siete domu a aktuálnu výrobu jednosmerného prúdu z FV panelov si môžete kontrolovať pomocou merača spotreby v cene okolo 9,- eur.

© 2019 LOGITEX, s.r.o. Všetky práva vyhradené. |  Stránky generuje CMS systém ac.web, poháňaný elektrickou energiou vyrobenou systémom LOGITEX. Viac o používaní súborov cookie.